Żużel – Bracia Jack i Chris Holder znów w jednej drużynie!

Trzecim zawodnikiem ekipy Sheffield Tigers został nie kto inny jak mistrz świata z 2012 roku, Chris Holder. Tym samym bracia ponownie oprócz zmagań reprezentacyjnych złączą swoje siły.

Historyczne i zarazem pierwsze w historii funkcjonowania klubu z Sheffield mistrzostwo SGP Premiership rozbudziło apetyty na więcej. Ofensywne działania na rynku transferowym działaczy, tylko to potwierdzają. Przed kilkoma dniami sternicy podpisali umowy z Jackiem Holderem oraz Tai’em Woffindenem, a Simon Stead nie krył radości jak jego zespół nabiera na sile.

Teraz nadeszła kolej na trzeci element układanki. Nim został Chris Holder, który z Lwem na piersi miał już okazje jeździć w minionej kampanii. Ta przez pechowe kontuzje praktycznie została przekreślona, jednak co warto zaznaczyć czempion globu z 2012 roku odegrał kluczową rolę w finale. O przedłużeniu współpracy z Chrisem, kilka słów w rozmowie z klubowymi mediami powiedział menedżer ekipy – Jestem absolutnie wniebowzięty tym, jak nasz zespół będzie przygotowany na przyszły sezon, a ten transfer naprawdę mnie ekscytuje – przekonuje Stead.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to