Charytatywna impreza z gwiazdami czarnego sportu!

Żużel - Charytatywna impreza z gwiazdami czarnego sportu!

Już 29 grudnia w Częstochowie odbędzie się 5. Edycja „Świątecznego Grania z Kubą”, podczas którego zbierane będą fundusze na Fundacje „Ludzki Gest”. Gośćmi Jakuba Błaszczykowskiego będą chociażby Patryk Dudek czy Bartosz Zmarzlik.

Żyjemy w czasach, gdzie potrzebujący coraz częściej mogą liczyć na wielu darczyńców, tym bardziej w gronie sportowców czy gwiazd scenicznych. Po raz kolejny w Częstochowie charytatywną akcje zainauguruje Jakub Błaszczykowski, który za pośrednictwem – „Świątecznego Grania z Kubą” zbiera fundusze na podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”. Sam zainteresowany poinformował już o obecności chociażby Joanny Jędrzejczyk, Agnieszki Radwańskiej, Jana Błachowicza, Piotra Gacka czy Łukasza Kadziewicza. Pod Jasną Górą nie zabraknie także przedstawicieli czarnego sportu w osobach Bartosza Zmarzlika i Patryka Dudka.

Sam organizator na konferencji prasowej zaznaczył – Jestem szczęśliwy, że po czterech latach powracamy z naszym charytatywnym wydarzeniem. Kiedy zapytaliśmy naszych przyjaciół, co sądzą o wznowieniu turnieju, ich reakcje były entuzjastyczne! Upewniło nas to w przekonaniu, że warto znowu zagrać dla podopiecznych Fundacji “Ludzki Gest”. Jestem bardzo wzruszony i gorąco dziękuję moim przyjaciołom, którzy przyjęli zaproszenie – bez Waszego wsparcia i zaangażowania nie byłoby “Świątecznego Grania”. Dziękuję także wspaniałej częstochowskiej publiczności. Już nie mogę się doczekać, żeby się z Wami spotkać, chwilę porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie – podsumował organizator.

Początek wydarzenia planowany jest na godzinę siedemnastą, 29 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to