Co dalej z Meczem Narodów

Żużel – Co dalej z Meczem Narodów?

Wielkie święto żużla w Łodzi o którym jest bardzo cicho. Nie znamy składów, a jedynie miejsce i czas. Co dalej z inicjatywą zapoczątkowaną przez Witolda Skrzydlewskiego?

Pierwotne plany na tą imprezę sięgały początków sezonu. Łodzianie chcieli tak zainaugurować sezon i za złotówkę fani czarnego sportu w mieście włókniarzy mieli zobaczyć mistrzów świata. Ambitne pomysły jednak spaliły na panewce przez pogodę, a w kuluarach rozbrzmiała głośna walka o pełne zadaszenie Moto Areny Łódź.

Po analizie kalendarza, padło na termin 30 lipca o godzinie 15. Ten poprzedza 3. Finał Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie, co z automatu wyklucza występ najlepszych polskich żużlowców. O topowy zawodników innych nacji może być równie ciężko, bowiem zawody będą mieć miejsce ledwie dzień po finale Drużynowego Pucharu Świata. Oczywiście są to tylko nasze spekulacje, bowiem organizator nie podzielił się do tej chwili żadną informacja na temat składu.

Oliwy do ognia dodaje także wypowiedź Witolda Skrzydlewskiego, który na łamach lodzkisport.pl stwierdza, że jego zawodnicy mogą pojechać w tym wydarzeniu za darmo.

„Powiedziałem naszym zawodnikom, że za to, co zrobili w tym sezonie pierwszej ligi, mogą pojechać w Meczu Narodów, ale bez zapłaty. Niektórzy mają obiekcje, więc nie pojadą. Odpowiedź mają dać do końca tygodnia. Poinformujemy opinię publiczną, czy gwiazdorzy coś od siebie dadzą.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to