Żużel – Co skrywa Artem Łaguta?

Mistrz świata z 2021 roku zaskoczył wszystkich swoim wpisem. W nim chwali się najprawdopodobniej najnowszą nowinką technologiczną z której będzie korzystał w trakcie nadchodzącej kampanii. Co to takiego?

Rosjanin z polskim paszportem od lat współpracuje z Rafałem Lewickim, który jest niezwykle cenionym na całym świecie mechanikiem żużlowym. Lewicki nie raz zaskakiwał rynek nowatorskimi rozwiązaniami, które doprowadziły jego podopiecznego do tytułu mistrza świata w sezonie 2021. O klasie i kunszcie Rafała Lewickiego wiele nie trzeba mówić, najlepiej świadczą o niej wyniki osiągane przez Kacpra Worynę, który korzystając z usług mechanika przed dwoma laty wzbił się na bardzo wysoki poziom, którego nie był w stanie uzyskać przed rokiem.

Teraz zapowiada się, że Lewicki znalazł kolejną nowinkę, którą Łaguta przekuje na swoją korzyść. Zawodnik zamieścił interesujący wpis na swoim profilu społecznościowym – W tym roku wymyśliłem coś takiego, że nikt nie będzie miał to co ja mam w motorze. Jaki będzie efekt powiem później na koniec roku 2024 – czytamy.

Na ten moment trudno stwierdzić co to takiego, bowiem ani Łaguta ani Lewicki swojej tajemnicy nie zdradzą. Jednakże najlepiej o skuteczności nowych rozwiązań powiem nam tor w trakcie rywalizacji ligowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to