Echa MPPK w Poznaniu

Żużel – Echa MPPK w Poznaniu.

WDK Tunnels Mistrzostwa Polski Par Klubowych przyniosły nam wiele emocji, stawka obsadzona była gwiazdami, jednak jedno mogło zadziwiać – wiele pustych trybun. Klub z Wielkopolski wyjaśnia powody tego.

U progu sezonu żużlowego fani czarnego sportu mieli okazje śledzić sporo ciekawych turniejów, a zainteresowanie było niezwykle wysokie. Dobitnie pokazały to Łódź Kreuje Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, gdzie kibice zapełnili Moto Arenę do ostatnich miejsc. Na przeciwnym biegunie znalazły się MPPK w Poznaniu, gdzie fanów mogliśmy zobaczyć tylko na kilu trybunach, a niemal połowa obiektu pozostawała pusta. Dla wielu była to zagadka, w końcu rywalizacja o złoto w gwiazdorskiej obsadzie musiało ciekawić, głodnych emocji żużlowych.

Klub z Wielkopolski niedługo po zakończeniu turnieju odsłonił karty, czemu stało się tak, a nie inaczej –

Drodzy Kibice,
w odniesieniu do wczorajszych zawodów na Golęcinie jesteśmy winni Państwu kilka wyjaśnień:

1. Sektory zostały wyłączne ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące imprez masowych. Zarówno my jako klub jak i główny organizator Speedway Events dostaliśmy taki nakaz, aby udostępnić tylko tyle miejsc na ile została przewidziana impreza masowa.

2. Tuż przed zawodami doszło do awarii prądu, co spowodowało brak nagłośnienia na przeciwległej prostej. Nie bylibyśmy w stanie tego naprawić bez odcięcia prądu na pozostałych sektorach.

Przepraszamy za te trudności, ale jednocześnie mamy nadzieję, że całość zawodów się Państwu podobała. Dziękujemy SpeedwayEvents za kolejną wspólną imprezę i mamy nadzieję, że kolejne odbędą się już bez większych przygód.

Jakub Kozaczyk

Prezes Zarządu PSŻ Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to