Falubaz wzmacnia drużynę U24

Żużel – Falubaz wzmacnia drużynę U-24.

Enea Falubaz Zielona Góra pozyskał ważne ogniwo na sezon 2024. Do zespołu z U-24 Ekstraligi dołączył utalentowany Czech Matous Kamenik.

Myszki Miki po awansie do Elity musiały skompletować nie tylko seniorski skład, ale także ten który zostanie wystawiony w rozgrywkach młodzieżowych. Jako pierwszy włączony został Michał Curzytek, który pomimo skończeniu wieku juniora zapracował na zaufanie działaczy, którzy powierzyli mu rolę lidera drugiego zespołu. Po Polaku sięgnięto po Jonasa Knudsena oraz co ważne po krajowych juniorów. Teraz do tej składanki dołączył Matous Kamenik – Jestem bardzo szczęśliwy, że stałem się częścią Falubazu Zielona Góra. Współpraca z klubem okazała się bardzo przyjemna i bezproblemowa. Mam nadzieję, że występy w U24 Ekstralidze pozwolą mi poprawić dotychczasowe wyniki. Nie mogę się doczekać podróży po Polsce w barwach tej drużyny – powiedział dla klubowych mediów mistrz Czech do lat 19.

Dotychczas Kamenik miał okazje do startów w U-24 Ekstralidze w barwach Cellfast Wilków Krosno. Tych za wiele jednak nie zanotował, bowiem stanął pod taśmą ledwie pięć razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to