Finał Złotego Kasku w Opolu!

Żużel – Finał Złotego Kasku w Opolu!

Świetne wieści napłynęły dla kibiców czarnego sportu z Opola. Po kapitalnym widowisku przed rokiem, Kolejarzowi zaufano i powierzono kolejny raz organizacje jednego z ważniejszych turniejów w kalendarzu żużlowym!

Już 1 kwietnia, w Lany Poniedziałek na tor wyjadą najlepsi polscy żużlowcy w ramach Memoriału zasłużonego dla Opolskiego klubu – Jerzego Szczakiela. Jednocześnie będzie to również finał Złotego Kasku, który jest jednym z ważniejszych turniejów w sezonie, a którego to obsadę powoła GKSŻ w porozumieniu z Rafałem Dobruckim, a stawką będą miejsca w eliminacjach do SGP czy SEC. O ważności imprezy wspominali chociażby Maciej Janowski czy Patryk Dudek, którzy obaj będą chcieli zawalczyć o powrót do prestiżowych cyklów.

Ubiegłoroczny triumfator, Maciej Janowski z pewnością będzie chciał powtórzyć swój wyczyn, który przybliżyłby go do walki o powrót do SGP, lecz na drodze do tego z pewnością stanie czterokrotny mistrz świata – Bartosz Zmarzlik, który był niedościgniony w latach 2020,2021 oraz 2022.

Bilety na to wydarzenie są już w oficjalnej sprzedaży za pośrednictwem platformy ebilet.pl oraz bilety.speedwayevents.pl, a ceny oscylują w granicach od 40 do 80 złotych. Niebawem również poznać powinniśmy pełną obsadę zawodów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to