Gratka dla fanów. Rozmowa z Mistrzem Swiata

Żużel – Gratka dla fanów. Rozmowa z Mistrzem Świata!

Kolejny odcinek podcastu „Mówi się żużel” zapowiada się niezwykle gorąco. Gościem Jacka Dreczki, będzie nasz jedyny i wyjątkowy żużlowiec, Bartosz Zmarzlik. Mistrz Świata odkryje kolejne nieznane ciekawostki o swojej karierze.

To nie jest rozmowa z mistrzem świata. Tylko poczciwym facetem około trzydziestki, który złożył w warsztacie swój kolejny motocykl i zamierza wreszcie zrobić prawko na motor. Ostatnio zapisał się do szkoły nauki jazdy w Gorzowie. Pan, który przyjmował zgłoszenie trochę się zdziwił – tak zapowiada najnowszy odcinek sam twórca, a premiera jego planowana jest na dzisiejszy wieczór o godzinie 19.

Jacek Dreczka w trakcie rozmowy poruszył tematy zdrowotne zawodnika Platinum Motoru Lublin. Odpowiedź jest zaskakująca – Zapytałem Bartka czy jest w pełni zdrowym człowiekiem? Powiedział, że nie i już nigdy nie będzie w 100% zdrowy. Chodzi o jego nogę, którą uszkodził i na miniżużlu i na dużym torze. W podcaście przeanalizowaliśmy też wyścig finałowy Grand Prix w Gorzowie. Sporo ciekawostek trafi do kibiców i z tego się bardzo cieszę – podsumowuje twórca i prowadzący programu.

Zapraszamy gorąco do odsłuchania podcastu za pośrednictwem Spotify, YouTube, Apple czy Google Podcasts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to