Kolejne obowiazki Grega Hancocka

Żużel – Kolejne obowiązki Grega Hancocka!

W tym sezonie czterokrotny mistrz świata z Kalifornii będzie niezwykle zabieganym człowiekiem. Oprócz pomocy Szymonowi Woźniakowi, zobowiązał się do wspierania polskiego klubu!

Popularny „Grin” mimo, że karierę zakończył już parę dobrych lat temu nie rozstaje się z czarnym sportem na krok. Dba przede wszystkim o rozwijającą się karierę swojego syna Willbura, czuwa nad zawodnikiem H. Skrzydlewska Orła Łódź – Luke’m Beckerem, a od tego roku również wspiera Szymona Woźniaka. Hancock wychowankowi Polonii Bydgoszcz szczególnie ma doradzać podczas rund Speedway Grand Prix, lecz jego doświadczenie przydatne jest również w trakcie zawodów ligowych.

Po Wielkanocy Amerykanina nie spotkamy jednak jedynie w boksie Szymona Woźniaka, bowiem jak zdradziła Stal Gorzów za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, Kalifornijczyk będzie nowym doradcą klubu w trakcie nadchodzącego sezonu.

Co ciekawe dla mistrza świata będzie to absolutny debiut w Gorzowskich barwach, gdyż w trakcie swojej niezwykle długiej kariery nigdy nie zdarzyło mu się pojechać dla Stalowców. Dodatkowo Amerykanin po raz pierwszy sprawdzi się w nowej roli. Dotychczas pomagał on jedynie w Betard Sparcie Wrocław przy szkoleniu młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to