zuzelnews.pl

Żużel – Kolejne wsparcie dla Falubazu!

NovyHotel Falubaz Zielona Góra może liczyć na szczególną współpracę z Województwem Lubuskim w trakcie derbów pomiędzy Gryzoniami, a ebut.pl Stalą Gorzów. Marszałek Marcin Jabłoński z całą stanowczością podkreśla jak ważne to wydarzenie.

Po dwóch sezonach spędzonych na zapleczu Elity, ekipa z Winnego Grodu wraca w wielkim stylu do najlepszej żużlowej ligi świata, a co za tym idzie, 5 maja przy W69 zobaczymy pierwszą uwerturę dawno nie rozgrywanych Derbów Ziemi Lubuskiej. O samych zawodach i promocji ich parę słów powiedział Prezes ZKŻ – Po dwóch latach wracamy do PGE Ekstraligi, aby reprezentować południową część regionu. Cieszę się, że samorząd województwa nawiązuje z nami współpracę i będziemy mogli promować nasz region podczas tak szczególnego wydarzenia, jakim są Derby Ziemi Lubuskiej – dodaje Wojciech Domagała.

O tęsknocie za tym bardzo ważnym wydarzeniem wspomniał natomiast Marszałek Województwa Lubuskiego, Marcin Jabłoński – Większość z nas zauważyła, jak bardzo brakowało tego wydarzenia. To ogromna, spektakularna impreza o bardzo pozytywnym ładunku emocjonalnym. Cieszę się, że kibice znów będą mogli przeżywać to piękne wydarzenie. Falubaz ma potężny dorobek. To jeden z naszych lubuskich skarbów, o które chcemy dbać, którym chcemy się chwalić – skwitował.

Do rewanżu w Gorzowie dojdzie już w ramach 11 kolejki, a dokładniej 21 lipca, kiedy to Stal ugości swoich rywali zza miedzy na obiekcie im. Jancarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to