Kolejny krok do przodu Patricka Hansena

Żużel – Kolejny krok do przodu Patricka Hansena.

Przypadek Duńskiego żużlowca bez wątpienia poruszył całym światkiem żużlowym. Fatalny w skutkach upadek przewrócił życie 25 – latka do góry nogami, jednak sam Hansen nie ustaje w walce o powrót do normalności, a przy okazji na tor.

Tak trudna kontuzja, jakiej nabawił się Patrick Hansen dla wielu śmiertelników byłaby wręcz wyrokiem. Duńczyk jednak nie zamierza się poddawać, a przede wszystkim w myślach ma jeden nadrzędny cel – powrót na motocykl. Sam zainteresowany co jakiś czas za pośrednictwem profili społecznościowych pokazuje nam jak postępuje jego rehabilitacja. Ćwiczenia przez niego czynione pozwalają mu na coraz więcej, a 25 – latek stawia coraz więcej kroków bez żadnej pomocy.

Tym razem żużlowiec zamieścił wpis, z którego dowiadujemy się o wyciągnięciu śruby z jego kostki, co jest niezwykle ważnym etapem rehabilitacji. Tym samym Duńczyk zbliża się coraz bardziej do treningów, a co za tym idzie wyjazdu na tor.

Pierwsza śruba z kostki wyciągnięta. Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm. Jestem już o krok bliżej do rozpoczęcia sezonu – napisał zawodnik tuż po zabiegu przeprowadzonym przez specjalistów z Centrum Medycznego Silesiana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to