Brady Kurtz wywiad

Żużel – Kurtz: „Nie ma powodu, dlaczego nie moglibyśmy być na szczycie.”

Kapitan Belle Vue Aces, Brady Kurtz wierzy, że jego drużynie uda się wrócić na szczyt. Celem dla Asów jest oczywiście detronizacja Sheffield Tigers, a sam Australijczyk dołoży do tego wszelkich starań.

Sezon 2023 dla ekipy z National Speedway Stadium był pełen niedosytu. Przede wszystkim Asom nie udało się obronić wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego SGB Premiership. Niezadowolenia z takiego obrotu spraw nie krył w rozmowie z klubowymi mediami, Brady Kurtz – To strasznie rozczarowujące, pracowaliśmy ciężko cały rok, a zabrakło tak niewiele. Oczywiście przyjrzymy się powodom czemu tak się stało nie inaczej i postaramy się poprawić to na nadchodzące rozgrywki – ocenia minioną kampanię kapitan Belle Vue Aces.

Kurtz jednocześnie przyznaje, że w jego opinii dużo jego ekipie da to, że pojadą praktycznie w niezmienionym składzie – Mamy praktycznie identyczny zespół jak przed rokiem i mam nadzieje, że trafimy z formą już w marcu. Nie ma żadnego powodu, dlaczego nie moglibyśmy być ponownie na szczycie. Jeśli wrócimy do tego co mieliśmy, będziemy w naprawdę dobrym miejscu – zaznacza Kangur.

Zawodnik rodem z Antypodów przyznał także otwarcie, że z miastem łączy go już pewna więź, a sam czuje się tu prawie jak w domu – Jestem w pewnym stopniu miejscowym! Manchester jest świetny, a przede wszystkim Belle Vue jest miejscem, gdzie chce być – dodaje.

Dodatkowym atrybutem Asów w oczach Kurtza będzie trio złożonego z jego samego, Daniela Bewleya i Jaimona Lidseya – Razem z chłopakami jesteśmy przyjaciółmi od lat. Teraz w trakcie zimy razem się przygotowujemy jeżdżąc po górach. To świetne, że mamy taką paczkę – podsumował Kapitan Belle Vue.

Postaw mi kawę na buycoffee.to