Łodzianie mają powód do dumy

Żużel – Łodzianie mają powód do dumy.

5 kwietnia Moto Arena Łódź będzie gospodarzem Łódź Kreuje Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Wejściówki na obiekt mieszczący się przy ulicy 6 Sierpnia rozchodzą się niczym świeże bułeczki.

Na taką imprezę czekał od dawna Witold Skrzydlewski. Włodarz tamtejszego H. Skrzydlewska Orła powtarzał nie raz, że łódzki obiekt zasługuje na najwyższej rangi zawody i takowych się doczekał. W sezonie 2023 miasto fabrykantów w trybie awaryjnym ugościło 3. Finał Canal + Online IMP i w pełni wywiązało się organizacyjnie jak i sportowo. Teraz przed łodzianami jeszcze większe wyzwanie jakim są IMME im. Zenona Plecha.

Przed nim jednak nikt w Łodzi nie zamierza pękać, a najlepiej o tym świadczą wyniki sprzedaży, którymi chwalą się w klubie – Obecnie nasz stadion jest już wyprzedany w ponad 50 procentach. Udało się tego dokonać w zaledwie trzy dni – rozpoczyna Prezes Orła – Jesteśmy na bardzo dobrej drodze do zapełnienia naszego stadionu. Kibice nie powinni zwlekać. Lepiej kupić bilet już teraz, bo niebawem może się okazać, że jest za późno – podkreśla Skrzydlewski dla klubowej strony.

Liczby te są idealnym odwzorowaniem dobrej kampanii marketingowej, z włączeniem udziału chociażby Bartosza Zmarzlika, który zaprasza kibiców do przyjścia na obiekt. Bilety nabywać można stacjonarnie w Łodzi w kwiaciarni H. Skrzydlewska mieszczącej się na stadionie, a także za pośrednictwem strony biletynazuzel.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to