Marek Grzyb oczyszczony z części zarzutów

Żużel – Marek Grzyb oczyszczony z części zarzutów!

Dla byłego Prezesa Stali Gorzów pomału słońce wygląda zza chmur. Działacz ostatnią decyzją Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim został oczyszczony z części zarzutów.

Przypomnijmy, wokół Grzyba zrobiło się bardzo głośno, kiedy wyszło na jaw, że uczestniczył w procederze prania brudnych pieniędzy za co przyjął korzyść majątkową. Prokuratora wtedy była bezwzględna i umieściła byłego prezesa klubu Speedway Ekstraligi w areszcie śledczym. Po kilku miesiącach pobytu organy ścigania zdecydowały się zwolnić z przymusowej odsiadki byłego sternika, a on sam miał przed sobą jeszcze jeden proces.

Postawiono Markowi Grzybowi zarzuty działania na niekorzyść miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz lokalnej Stali Gorzów. Jak sam zainteresowany w mediach społecznościowych niedawno pochwalił się, iż, 16 października Prokuratura Okręgowa zdecydowała się oczyścić go z tych zarzutów, co daje biznesmenowi kolejne powody do zadowolenia. Sam zainteresowany we wpisie komentuje to tak – O proszę jaka miła niespodzianka. Prokuratura w Gorzowie wycofuje się z części postawionych mi zarzutów, że działałem na szkodę Stali Gorzów i Miasta. Do teraz się zastanawiam na jakie potrzeby mi te zarzuty postawiono, jednak cieszę się bardzo, że w końcu ktoś zaczyna myśleć i nie działa na potrzeby innych. To ogromny sukces moich adwokatów – zaznaczył Grzyb.

Fakt ten jednak nie zwalnia byłego Sternika gorzowskiej Stali ze wszystkich zarzutów jednak jak sam kończy swój wpis – Jeszcze ostatniego słowa nie powiedzieliśmy – zakończył biznesmen.

Postaw mi kawę na buycoffee.to