Żużel – Martin Vaculik zachwala organizacje zawodów w Warszawie!

Słowacka gwiazda podczas drugiej rundy cyklu Speedway Grand Prix uplasowała się na czwartym miejscu. Vaculik jednocześnie zwraca uwagę na jeden ważny szczegół – To był najlepszy tor w Warszawie.

Dotychczasowe występy medalisty mistrzostw świata sprzed roku na Stadionie Narodowym kończyły się na fazie zasadniczej. Złą passę Słowak przełamał przed kilkoma dniami meldując się nie tylko w półfinałach, ale także w wielkim finale, gdzie otarł się o podium dojeżdżając na czwartej lokacie. To jednak nie przeszkodziło mu w dopisaniu na swoje konto, kolejnych 14 punktów, dzięki którym przesunął się na szóste miejsce w klasyfikacji generalnej SGP. Jak sam przyznaje na łamach ekstraliga.pl – Wiadomo, że podium było bardzo blisko, ale ja mimo wszystko czuję zadowolenie i cieszę się z takiego występu – rozpoczął – To był najlepszy tor w Warszawie, nigdy nie jeździłem tutaj na lepszym. Gratuluję dobrej pracy organizatorom. Dziękuję bardzo kibicom, bo świetnym uczuciem jest ściganie przy takim tłumie fanów na stadionie – zaznacza brązowy medalista sprzed roku.

Słowak nie chce jeszcze zdradzać jakie sobie stawia cele na nadchodzący cykl, lecz po słabszym starcie zdaje się, że wraca na odpowiednie tory – Cały czas czuję się dobrze i chcę w każdych zawodach dawać z siebie wszystko, cieszyć się jazdą. Wtedy zobaczymy, do czego to wystarczy i dokąd mnie zaprowadzi – skwitował Vaculik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to