Niels-Kristian Iversen zawodnikiem King's Lynn

Żużel – Niels-Kristian Iversen zawodnikiem King’s Lynn!

Medalista indywidualnych mistrzostw świata przed kolejnym sezonem na brytyjskich torach zmienia klub. Niels-Kristian Iversen po roku spędzonym w Peterborough Panthers przywdzieje strój popularnych „Gwiazd”.

Przed sezonem 2024, 41 – latek rodem z Esbjergu dokonał kilku zmian w swojej przynależności klubowej. W Polsce zamienił H. Skrzydlewska Orła Łódź na Energa Wybrzeże Gdańsk, a w lidze brytyjskiej rozstał się z Peterborough Panthers. Rozbrat ten co prawda spowodowany był zniknięciem z mapy żużlowej Panter, a starym-nowym miejscem, gdzie Iversen będzie prezentował swoje talenty to zespół King’s Lynn Stars. Popularny „Puk” w swojej barwnej karierze już czterokrotnie miał okazje przywdziewać kevlar klubu z Norfolk, a na temat jego transferu dla klubowych mediów parę słów wypowiedział Rob Lyon – Niels nie jest już numerem jeden, o czym sam doskonale wie. Nadal ma jednak sporo do zaoferowania jako druga linia. Ma bardzo dobre wspomnienia z King’s Lynn. Po raz pierwszy w historii, od kiedy między sobą rozmawiamy, sam Iversen zgłosił się z chęcią powrotu do dawnego zespołu. – zaznaczył menedżer Gwiazd.

Sam zawodnik za pośrednictwem Instagrama nie krył radości – Jestem szczęśliwy i podekscytowany mogąc być częścią King’s Lynn na sezon 2024. Ten klub znaczył wiele dla mnie przez lata i jestem strasznie zadowolony być tu w przyszłym roku – podkreślił Iversen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to