Patrick Hansen z nową rolą w nadchodzącym sezonie

Żużel – Patrick Hansen z nową rolą w nadchodzącym sezonie.

Duński wojownik w tym roku oprócz rehabilitacji skupi się także na ekspertyzie w studiu telewizyjnym w trakcie ligowych spotkań. Hansen dołączył oficjalnie na nadchodzący sezon do redakcji Canal + w roli eksperta żużlowego!

Wypadek 25 – latka z minionego sezonu wstrząsnął wszystkimi, młody człowiek omal nie został przykuty do wózka inwalidzkiego, jednak los chciał, że tak się nie stało. Patrick Hansen co prawda zadziwia nas co rusz swoją walecznością i hartem ducha, co najlepiej pokazały jego kółka na motocyklu żużlowym. To jednak jak sam przyznaje, jego stan zdrowotny nie pozwala mu jeszcze marzyć o powrocie do ligowego ścigania. Obok niego natomiast będzie w nieco innej roli, dobrze sobie już zresztą znanej. Patricka Hansena ujrzymy ponownie w studiu Canal + jako eksperta podczas spotkań PGE Ekstraligi czy Metalkas 2. Ekstraligi.

Bardzo się cieszę z tej szansy. Lubię to robić i mam nadzieję, że współpraca przyniesie wiele dobrego. Moja sytuacja jest jaka jest i po tej kontuzji nie jestem jeszcze gotowy na jazdę. Do tego czasu bardzo cieszę się, że będę z Wami mógł pracować – powiedział w trakcie swojego przywitania w redakcji Patrick Hansen.

Dodatkowo Duńczyk przyznaje, że ta rola idealnie mu będzie pasować, bo nadal będzie pracował tylko w weekendy, a same przygotowania do spotkań sprawią, że ani trochę nie zgubi rytmu jaki towarzyszył mu podczas zmagań jako zawodnik, a także odpocznie nieco od rehabilitacji i ćwiczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to