Pierwsze nazwiska na liście startowej Memoriału Jancarza

Żużel – Pierwsze nazwiska na liście startowej Memoriału Jancarza.

Jak co roku na obiekcie Stali Gorzów zawodnicy ku pamięci legendarnego żużlowca miejscowej drużyny odjadą zawody. Listę Startowa 18. Memoriału Edwarda Jancarza otwierają dwa bardzo ciekawe nazwiska.

Organizatorzy turnieju już podczas ogłaszania daty, którą notabene wyznaczyli na 30 marca, zapowiadali, że emocji na torze nie zabraknie. Po dwóch pierwszych nazwiskach możemy w pełni zgodzić się z tym, bowiem Gorzowianie ogłosili dołączenie do stawki dwóch zawodników na co dzień występujących w najlepszej żużlowej lidze świata.

Jednym z nich jest Patryk Dudek, żużlowiec KS Apatora Toruń, natomiast drugim jest Mikkel Michelsen. Dla obu będzie to idealny czas na przetarcie na torze Stali, a szczególnie dla Polaka, który wraz ze swoją drużyną na zmagania ligowe przyjedzie już na inauguracje.

Wracając jednak do samej stawki, zdaje się, że to dopiero początek gwiazdozbioru, bowiem włodarze w komunikacie ogłaszającym zawody zdradzili, że łącznie wszyscy startujący mają na swoich kontach 30 medali SGP, IMP oraz Tauron SEC.

Co ciekawe Gorzowianie uczestników przedstawiają w dość nietypowy sposób. Fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych zadawane są pytania, dzięki którym można dojść do tropu, o kim mowa. Dla przykładu o Michelsenie tak postawiono pytanie: „Jak sam twierdzi nie za bardzo lubi gorzowski tor… Debiutował na nim w meczu ligowym 2014 roku, gdzie w dwóch meczach nie zdobył punktu. Kolejny start to 2016, gdzie… znów kończy bez zdobyczy punktowej. Pierwsze udane starty to rok 2019, a debiut w Memoriale Edwarda Jancarza w 2018 roku, w którym dochodzi do półfinału”

Postaw mi kawę na buycoffee.to