Żużel – Poznaliśmy dziką kartę na Łódź Kreuje IMME 2024!

Nie bez zaskoczeń odbyła się ostatnia konferencja prasowa H. Skrzydlewska Orła Łódź. Witold Skrzydlewski z dumą ogłosił, że Luke Becker w ramach zaproszenia od Ekstraligi Żużlowej wystąpi pośród piętnastki najlepszych zawodników minionego sezonu PGE Ekstraligi.

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi to wielkie wydarzenie dla fanów jak i sterników łódzkiego klubu. Na Moto Arenie Łódź dotychczas jeszcze tak dużej imprezy nie było. Co prawda przed dwoma laty gościł tutaj cykl Tauron SEC, to jednak rangą wydarzenie nie ima się obsadzie jaką zobaczymy już 5 kwietnia.

Sama impreza dla lokalnych fanów będzie tym ciekawsza, że dziką kartą obdarowano dobrze znanego im zawodnika. Luke Becker po roku przerwy wraca do Łodzi, a ponad to zmierzy się z najlepszymi na świecie – Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać rywalizacji w tych zawodach. Od dawna powtarzam, że moim celem jest jazda w najwyższej klasie rozgrywkowej i awans do cyklu Grand Prix, więc występ w takiej imprezie to duży zaszczyt. To również znakomity test, dzięki któremu będę mógł się przekonać, jak poradzę sobie w tak doborowym towarzystwie – przyznał Amerykanin podczas konferencji.

Radości nie krył sam Witold Skrzydlewski – Bardzo się cieszę, że nasz zawodnik dostaje taką szansę. Ambicji na pewno mu nie zabraknie, bo każdy ma jakieś marzenia. Wierzę, że będzie w stanie wygrać minimum jeden z wyścigów, co w takiej stawce będzie jego wielkim sukcesem. Obsada jest przecież znakomita. Na pewno będę trzymać za niego kciuki i myślę, że podobnie będzie z kibicami Orła, którzy pojawią się 5 kwietnia na naszym stadionie. Myślę, że obecność pana Beckera będzie dla nich dodatkową zachętą do zakupu biletu, a dla niego dużym przeżyciem i cennym doświadczeniem – dodał włodarz Orłów.

Sternik Łodzian w trakcie trwania konferencji zdradził także bardzo ważną i ciekawą informacje. Dotychczas bilety na imprezę w Łodzi rozeszły się w większym nakładzie aniżeli na ubiegłoroczną edycje w Toruniu. Przypomnijmy, że ceny biletów rozpoczynają się od 20 złotych za wariant ulgowy, a kończą na 150 złoty za wejściówkę VIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to