Przemysław Pawlicki z nowym klubem

Żużel – Przemysław Pawlicki z nowym klubem!

Przyszły sezon dla starszego z braci Pawlickich zapowiada się niezwykle intensywnie. Połączy on starty w PGE Ekstralidze z rywalizacją w Skandynawii. Po kontrakcie w Szwecji nadeszła pora na podpisanie umowy w Danii.

Przemysław Pawlicki już w minionym roku z powodzeniem startował w kraju Hamleta, czego najlepszym dowodem jest średnia na poziomie 2,257 pkt/bieg w barwach ekipy Grinsted Speedway Klub. Sam rezultat okazał się jednym z najlepszych w całych rozgrywkach, a włodarze od razu za cel postawili sobie zatrzymanie Pawlickiego w swoich szeregach. Jak przyznaje Chris Pedersen – Był dla nas kluczowym zawodnikiem w ubiegłym sezonie. Radzi sobie zarówno w decydujących wyścigach, jak i na torach każdego rodzaju – zaznaczył menedżer drużyny.

Sam Polak, natomiast zdradził, że podpisanie nowej umowy stało się bardzo proste i natychmiastowe, dzięki pomocy jednego z jego sponsorów, firmy 3P Logistics. Tym samym Pawlicki wystąpi w jednej drużynie z Nickim Pedersenem, Davidem Bellego, Kennethem Bjerre, Rune Thorstem czy Bastianem Borke.

Jestem bardzo szczęśliwy wiążąc się z Grinsted ponownie umową. Lubię tutejszy tor, atmosferę, a przede wszystkim fanów. Plany na przyszły sezon są niezmienne, celujemy jak najwyżej się da i mam nadzieję, że uda się to osiągnąć – dodał na zakończenie Pawlicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to