Roszada w obsadzie Memoriału Jancarza

Żużel – Roszada w obsadzie Memoriału Jancarza.

Mikkel Michelsen wbrew wcześniejszemu ogłoszeniu organizatorów turnieju nie wystąpi przed Gorzowską publicznością. Zastępcę na całe szczęście udało się szybko znaleźć, a ten zapewnie nie wiele mniej emocji na torze.

Już 30 marca na Gorzowskim owalu odbyć się ma oficjalna inauguracja sezonu żużlowego za sprawą kolejnej edycji Memoriału Edwarda Jancarza. Tym razem organizatorzy nie przygotowali dla nas pytań mających naprowadzić na kolejnego aktora spektaklu, lecz roszadę. Jednym z pierwszych oficjalnie przedstawionych żużlowców w stawce był Mikkel Michelsen, jednak jak się dowiadujemy, ten nie wystąpi przed fanami w Lubuskim. Powodem takiej decyzji jest powołanie na eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy, które zaplanowane są na ten sam dzień.

W miejsce Duńczyka wskakuje nie mniej spektakularny żużlowiec jakim jest Jack Holder. Dla Mistrza Polski z Platinum Motorem Lublin obiekt im. Edwarda Jancarza nie skrywa tajemnic, a spędzony w Stali sezon 2020 był jednym z najlepszych w jego karierze.

Tak organizatorzy przywitali samego Holdera – W miejsce Mikkela pojedzie Jack Holder, czwarty zawodnik FIM Speedway Grand Prix 2023, kibicom Stali Gorzów doskonale znany z sezonu 2020, w którym jako gość przyczynił się do zdobycia przez Stalowców srebrnego medalu DMP – czytamy w komunikacie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to