Sheffield Tigers rozpoczynają budowę składu!

Żużel – Sheffield Tigers rozpoczynają budowę składu!

Mistrzowie Wielkiej Brytanii po świetnej kampanii rozpoczynają z przytupem budowę zestawienia na kolejny rok zmagań. Jako pierwsi umowy podpisali czołowi zawodnicy świata.

Minione rozgrywki dla Tygrysów z Sheffield były wyjątkowe. Ekipa, której częścią był chociażby Tobiasz Musielak sięgnęła po pierwsze i zarazem historyczne Drużynowe Mistrzostwo Wielkiej Brytanii, odkąd rozgrywki ligowe na żużlu zawitały w tamte rejony w 1929 roku. Apetyty włodarzy zdecydowanie zostały rozbudzone, co potwierdzają pierwsze podpisy.

Te pod umowami złożyli Tai Woffinden oraz Jack Holder. Cel dla dwóch Panów jest prosty, pomoc w obronie wywalczonego tytułu mistrzowskiego SGP Premiership. W rozmowie z klubowymi mediami menedżer Sheffield tak skomentował ruchy działaczy – Jack i Tai to dwaj sprawdzeni zawodnicy klasy światowej. Niewiarygodne jest to, że o naszej sile stanowić będą dwaj uczestnicy Grand Prix. To dwójka, która pokazuje, że poważnie podchodzimy do zdobywania kolejnych tytułów mistrzowskich – podkreślił Simon Stead.

Jednocześnie w zestawieniu zabraknie miejsca dla wspomnianego Musielaka, który informacją tą podzielił się za pośrednictwem X (dawniej Twitter) – Sezon z powodu kontuzji zakończył się dla mnie zbyt szybko. Teraz nie mogę się doczekać nowych wyzwań w 2024 roku. Niestety, ale nie wrócę do Sheffield. Jedno jest pewne. Robota się znajdzie – napisał Musielak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to