Żużel – Skorpiony pojadą w pierwszej lidze!

Invest House Plus PSŻ Poznań, dzięki wsparciu firmy Enea zamontował na swoim obiekcie tymczasowe oświetlenie pozwalające im na rywalizacje w 1. Lidze Żużlowej. Tym samym spory kamień spadł z serca sympatykom czarnego sportu w Poznaniu!

W minionym miesiącu, kiedy stało się jasne, że Trans MF Landshut Devils ze względów formalnych nie będą w stanie przystąpić do rozgrywek zaplecza elity, otworzyła się spora szansa dla spadkowicza – PSŻ Poznań. Skorpiony jednak miały spory orzech do zgryzienia, jakim jest oświetlenie, bez którego tym razem komisja licencyjna nie mogłaby dopuścić klubu.

Jakub Kozaczyk natychmiast postawił sprawę jasno. Po spotkaniach z włodarzami miasta postawił ultimatum albo znajdą się pieniądze na remont obiektu na Golęcinie albo koniec z czarnym sportem w Wielkopolskiej stolicy. Sternicy Poznania nie byli chętni na spełnienie tego wymagania, lecz znalazł się ktoś inny chcący rozwoju żużla. Firma Enea zdecydowała się zasponsorować tymczasowe oświetlenie spełniające wymagania regulaminowe, a tym samym Skorpiony dopięły swego i pojadą w 1. Lidze Żużlowej.

Enea sponsorem oświetlenia tymczasowego na Stadion POSiR – Golęcin. Dziś zostało podpisane w tej sprawie porozumienie. Wiecie co to oznacza? PSŻ Poznań wystartuje w sezonie 2024 w 1. Lidze Żużlowej. Dziękujemy za wsparcie Panu Posłowi Bartłomiejowi Wróblewskiemu – czytamy w komunikacie klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to