Śląsk Świętochłowice z kilkoma kontraktami

Żużel – Śląsk Świętochłowice z czteroma kontraktami!

Żużel na Skałce wrócił już jakiś czas temu, ciesząc miejscową publiczność rykiem silników oraz zapachem etanolu. Ekipa Śląska ponadto w okienku transferowym związała się z kilkoma żużlowcami, podając im pomocną dłoń.

MS Śląsk Świętochłowice od lat nie bierze czynnego udziału w żadnych rozgrywkach ligowych, ale jednocześnie jest ośrodkiem zrzeszonym w Polskim Związku Motorowym co uprawnia do podpisywania kontraktów z zawodnikami. Tak też stało się w tym roku. Włodarze Śląska podali pomocną dłoń zawodnikom, którym nie udało się znaleźć pracodawcy na kolejny rok. Ci za sprawą kontraktów warszawskich, czyli takich bez warunków finansowych, będą mogli udać się na wypożyczenie w każdym momencie.

Na takowe zdecydowali się Jakub Valković, Andrei Popa, Bartosz Szymura oraz co warto podkreślić Damian Dróżdż. Były zawodnik Metalika Recykling Kolejarza Rawicz nie ma za sobą najlepszego sezonu, jednak nie raz podkreślił, że może być bardzo skutecznym żużlowcem na poziomie 2. Ligi Żużlowej. Mimo to dziewiąty najlepszy zawodnik rozgrywek w roku 2021 nie znalazł uznania w oczach włodarzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to