Tobiasz Musielak z nowym klubem

Żużel – Tobiasz Musielak z nowym klubem!

Duński kierunek staje się coraz częstszy u zawodników. Niedawno swoje przedłużenie z ekipą z kraju Hamleta ogłosił Przemysław Pawlicki, a teraz jego śladem podążył Tobiasz Musielak!

Dla wychowanka Unii Leszno będzie to powrót na duńskie tory po kilku letniej przerwie. Ostatni raz dane popularnemu „Toffeek’owi” było stanąć pod taśmą w barwach Esbjerg Vikings. W sezonie 2024 przywdzieje nowe kolory, a tymi będą te drużyny GSK LIGA. Wcześniej włodarze pochwalili się przedłużeniem umowy z Przemysławem Pawlickim, a teraz do Polaka dołączył jego inny rodak. Tym samym w Grinsted zbudowana została niezwykle ciekawa drużyna na czele z Orłami, a także Nicki Pedersenem, Davidem Bellego czy Kennethem Bjerre.

Zespół natomiast takimi słowami przywitał Musielaka – Tobiasz jest zawodnikiem, którego od dawna chcieliśmy mieć w naszych szeregach, a teraz nam się to udało, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. “Tofeek” ma duże doświadczenie na torach polskich oraz brytyjskich, co pomoże mu w Danii – czytamy w komunikacie.

Nadchodzący sezon SpeedwayLigaen robi się coraz ciekawszy, a broniący Wikingowie z Esbjerg mają coraz to trudniejsze zadanie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to