Tomasz Bajerski gościem "Mówi się żużel"

Żużel – Tomasz Bajerski gościem „Mówi się żużel”!

Były trener PSŻ Poznań, a także ośmiokrotny medalista drużynowych mistrzostw Polski, Tomasz Bajerski był gościem najnowszego epizodu podcastu prowadzonego przez Jacka Dreczkę. Popularny „Bajer” wrócił do wielu historii sprzed lat.

Głos urodzonego w Toruniu byłego zawodnika, trenera, wielu kibiców czarnego sportu kojarzy z jego współpracy z Canal+, gdzie idealnie wpasowuje się w klimat relacji z żużlowych aren. Teraz przeniesie się do studia nagraniowego na rozmowę z Jackiem Dreczką – Na te rozmowę czekałem bardzo długo, będzie ciekawa i taka z bajerem – zapowiada sam prowadzący.

W trakcie rozmowy poruszony został chociażby incydent między gościem odcinka, a Tomaszem Gollobem, gdzie zawrzało – Tomek przeskoczył i walnął mnie w kask, a ja pojechałem dalej. Taka nerwowa atmosfera przeniosła się do parkingu. Kabaret taki tam był, że szok – wspomina były szkoleniowiec PSŻ Poznań.

Tomasz Bajerski zajrzał także do swoich początków kariery. Nie zabrakło licznych ciekawostek, a całość dostępna będzie już dzisiaj o godzinie 19 za pośrednictwem Spotify, Google Podcasts, YouTube czy Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to