Powraca Memoriał Edwarda Jancarza!

Żużel – Tradycyjna impreza powraca!

Już 30 marca na stadionie im. Edwarda Jancarza po raz 34. Odbędzie się Memoriał legendy gorzowskiej Stali. Organizatorzy zapewniają, że emocji nie zabraknie!

O tym, że Memoriał rozegra się tuż przed początkiem sezonu mówiono dosyć głośno w klubie. Priorytetem jednak dla działaczy było odpowiednie ułożenie terminarza sparingów, tak aby podopieczni Stanisława Chomskiego odpowiednio dostroili swoje motocykle. Kluczowe będzie oczywiście jak co roku znalezienie ustawień na domowy tor, a w tym ma pomóc jak najwięcej jazdy u siebie. Tej z pewnością nie zabraknie, ale co ważniejsze po raz kolejny uczczona zostanie pamięć wybitnego żużlowca, a przed laty zawodnika Stali Gorzów – Edwarda Jancarza.

Organizatorzy już z tego miejsca zapewniają, że zbudowana stawka zawodnicza przysporzy nam wiele emocji – Tradycja powraca! 30 marca, w atmosferze świątecznej soboty ruszamy z XVIII Memoriałem Edwarda Jancarza! W stawce zawodów absolutny top żużlowy. Na razie napiszemy tylko, że zawodnicy, którzy wystartują mają łącznie w kolekcji ponad… 30 medali FIM Speedway Grand Prix, Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Tauron Speedway Euro Championship – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to