Mamy część składów na Mecz Narodów

Żużel – W końcu. Część składów na Mecz Narodów 2023 w Łodzi.

Obchody 600. urodzin miasta Łodzi połączone będą ze świętem żużla w mieście włókniarzy, bo tak organizatorzy nazywają Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Przed nami garść nowych informacji.

Do czwartkowej konferencji prasowej nie wiedzieliśmy praktycznie nic o wydarzeniu, które stoi tuż zza rogiem, bowiem organizatorzy nie kwapili się z ogłoszeniami. Co prawda decyzje te dziwić nie mogą, bowiem najwięcej uwagi skupia się na tygodniu spod znaku Drużynowego Pucharu Świata.

Prezes Skrzydlewski zapowiadał niedawno w rozmowie medialnej, że zawodnicy z jego zespołu mogą pojechać w wydarzeniu za darmo, jednak nic zbytnio nie wskazywało na znane nazwiska. Te jednak przybędą, bowiem w czwartkowym ogłoszeniu widnieją nazwiska chociażby Jasona Doyle’a, Andrzeja Lebiediewa, Vaclava Milika, Norberta Krakowiaka, Wadima Tarasienki oraz Jonasa Seifert-Salka.

Organizator zapowiedział także, że już niebawem otrzymamy pełne składy. Zapowiada się całkiem ciekawy turniej w łodzi, który miejmy nadzieje dostarczy emocji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to