Wiemy, kiedy odbędzie się Memoriał Alfreda Smoczyka

Żużel – Wiemy, kiedy odbędzie się Memoriał Alfreda Smoczyka!

W czarnym sporcie mamy wiele pięknych tradycji, a także turniejów upamiętniających wielkich zawodników. Od lat w Lesznie rozgrywany jest Memoriał im. Alfreda Smoczyka, który podobnie jak przed rokiem zainauguruje ściganie na obiekcie w Wielkopolsce.

FOGO Unia Leszno to klub z wielkimi tradycjami i nikogo o tym przekonywać nie trzeba. Leszczynianie pamiętają o swojej legendzie, Alfredzie Smoczyku, którego imię nosi obiekt, na którym na co dzień popularne „byki” trenują, a także rozgrywają ligowe mecze.  W ramach pamięci jak co roku odbędzie się Memoriał wspomnianego wielkiego zawodnika. To także idealna okazja dla zawodników na złapanie rytmu oraz zapoznanie się z leszczyńskim owalem, bowiem zaledwie 6 dni później Unia stanie pod taśmą walcząc o punkty z Tauron Włókniarzem Częstochowa.

Terminem, na który wyznaczono zawody jest 6 kwietnia. Na ten moment o obsadzie trudno cokolwiek powiedzieć. Na pewno na niej możemy się spodziewać wielu zawodników lokalnej Unii, w tym chociażby Bartosza Smektałę, który stanie przed szansą wygrania trzeci raz z rzędu zawodów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to