Koniec Mirosława Jabłońskiego w Canal+! (1)

Żużel – Zmiany w Canal+. Jeden z ekspertów znika z ekranu!

Mirosław Jabłoński swoim komentarzem potrafił dodać kolorytu spotkaniu albo wręcz przeciwnie dolać oliwy do ognia. Kontrowersyjnego eksperta jednak nie zobaczymy już w swojej roli podczas relacji z meczów żużlowych na antenie Canal+.

Ekipa telewizyjna w ostatnich dwóch sezonach przeszła gruntowne zmiany. Przede wszystkim u góry Marcina Majewskiego zastąpił Maciej Glazik, który wraz ze swoim przyjściem nieco odmienił sposób pracy swojego zespołu. Dołączyło sporo nowych twarzy, a stare sprawdzone nazwiska pozostały przy mikrofonie. Co prawda jeden z ekspertów budził nieco wątpliwości, a dokładnie były żużlowiec, Mirosław Jabłoński. Przede wszystkim ciągnął się za nim skandal, kiedy to udał się do pomieszczenia sędziego podczas jednego z meczy, ale dobrej opinii eksperta nie budowały także głoszone przez niego komentarze czy także kłótnie na antenie z szefem sędziów Leszkiem Demskim.

O potencjalnym wykluczeniu Jabłońskiego mówiło się już jakiś czas wcześniej, a odsunięcie jako pierwsi podsunęli redaktorzy po-bandzie.com.pl, a fakt ten u samego źródła potwierdziły WP Sportowe Fakty.

Sam zainteresowany jeszcze nie zabrał głosu co do swojej przyszłości, jednak jedno jest pewne – musi on szukać nowego pracodawcy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to