Żużel – Znamy ceny biletów na IMME! Gratka dla fanów Orła!

Na Moto Arenie Łódź, 5 kwietnia rozegra się jedna z najbardziej prestiżowych imprez w trakcie sezonu żużlowego. Na obiekcie lokalnego Orła zmierzą się najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi w kampanii 2023! Organizatorzy przygotowali świetne ceny wejściówek!

Już podczas konferencji prasowej ogłaszającej gospodarza imprezy zarówno Wiceprezes EŻ, Ryszard Kowalski jak i Prezes H. Skrzydlewska Orła Łódź zapowiadali, że zależy im na tym, aby frekwencja była jak najlepsza, a pomóc w tym mają dogodne ceny biletów. Tą organizatorzy przedstawili podczas kolejnego spotkania z prasą i można mówić o sporym zaskoczeniu. Za tej rangi wydarzenie zapłacimy zaledwie 40 złoty, jeśli chodzi o bilet normalny, a połowę tej sumy w przypadku wejściówki ulgowej.

Orzeł przygotował jednak dla swoich fanów jeszcze jedną niespodziankę. Nie tak dawno ruszyła sprzedaż karnetów na następny sezon, a Ci którzy go nabędą będą mogli wejść na IMME im. Zenona Plecha za darmo, o czym więcej powiedział Marcin Ulacha – Od dawna powtarzamy, że zakup karnetu na domowe mecze Orła to bardzo dobry pomysł. Jeśli ktoś do tej pory się na to nie zdecydował, to teraz pojawia się dodatkowa zachęta. Decyzją zarządu każdy posiadacz karnetu poza meczami ligowymi w rundzie zasadniczej obejrzy także 5 kwietnia IMME. Poza tym ma zarezerwowane swoje ulubione miejsce na stadionie. A na tym korzyści wcale nie muszą się skończyć, bo klub negocjuje jeszcze organizację dwóch dużych imprez, które mogą odbyć się w tym roku w Łodzi. Niewykluczone są zatem kolejne niespodzianki – skwitował członek Radu Nadzorczej klubu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to