Wiemy więcej o Meczu Narodów w Łodzi

Żużel – Wiemy więcej o Meczu Narodów w Łodzi!

12 maja na Moto Arenie Łódź rozegra się kolejna spora impreza po Łódź Kreuje IMME 2024. Organizatorzy zapraszają fanów na coroczne święto czarnego sportu w mieście fabrykantów – Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej.

Będzie to już siódmy raz, kiedy Orzeł Łódź zorganizuje turniej poświęcony nestorce rodziny Skrzydlewskich, dzięki której wszystko się zaczęło o czym wielokrotnie wspominał Witold Skrzydlewski, syn Heleny. Właściciel łódzkiej ekipy na zwołanej konferencji prasowej przedstawił co najważniejsze datę samej imprezy, która nastąpi ledwie dzień po rundzie Speedway Grand Prix w Warszawie – Z jednej strony to pierwszy wolny termin, który mogliśmy zarezerwować. Poza tym nie chcielibyśmy być bardzo zależni od pogody, więc uznaliśmy, że maj powinien być dobrym rozwiązaniem – powiedział Prezes Orła.

Jak zapewnił biznesmen prowadzone są już rozmowy z zawodnikami i poczynione zostaną wszelkie starania, aby kibice mogli zobaczyć światowe gwiazdy – Nazwiska żużlowców, którzy wezmą udział w zawodach, będziemy ujawniać stopniowo. Zrobimy wszystko, żeby gwarantowali oni odpowiedni poziom i widowisko. Z całą pewnością w tym gronie nie zabraknie żużlowców Orła – tłumaczy Skrzydlewski.

Właściciel H. Skrzydlewska Orła zdradził także cenę wejściówek na Mecz Narodów. Ta nie wynosi już złotówkę jak w ubiegłych latach, lecz pięć złotych, co ma zapobiec masowemu wykupywaniu miejsc i ostatecznemu ich niezajmowaniu. Dodatkowo sam zysk z nich pójdzie na szczytny cel – Cena wejściówek znowu będzie symboliczna. Tym razem za możliwość obejrzenia zawodów będzie trzeba zapłacić zaledwie 5 zł. Dochód z wydarzenia zostanie w całości przekazany na wakacje dla dzieci organizowane Caritas – podsumował

Jeden komentarz do “Żużel – Wiemy więcej o Meczu Narodów w Łodzi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to